Загальна інформація

В 1998 році Старовірівський ДНЗ (дошкільний навчальний заклад) перевели в пристосовану будівлю, яка має один поверх. Приміщення орендували у школи. З січня 2013 року будівля дитячого садка повністю перейшла на баланс Старовірівської сільської ради.

В закладі одна різновікова група, 26 дітей віком від 3 до 6 років.

Режим роботи 10 годин, з 7.30 до 17.30, який встановлено відповідно до запиту батьків. Навчально-виховний процес в дошкільному навчальному закладі проводиться з 5-денним робочим тижнем. Розклад і тривалість занять відповідає віковим особливостям дітей.

Навчальне навантаження дітей протягом навчального тижня та навчального року відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Кількість працівників всього – 9, з них педагогічний персонал – 2, обслуговуючий персонал – 7.

Завідувач дошкільним навчальним закладом Здор Ольга Миколаївна. Стаж педагогічної роботи 23 роки, на посаді завідувача з 2011 року. Закінчила в 1988 році Красноградське педагогічне училище. Вихователь – Гурина Ірина Миколаївна закінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання» в 1991 році. В квітні 2013 року пройшла атестацію. Відвідала курси підвищення кваліфікації за напрямком «Вихователь різновікових груп дошкільних навчальних закладів» та отримала 9-й тарифний розряд.

Психолог в дитячому садку відсутній (за штатним розписом).

Медичне обслуговування здійснюється медичними працівниками Старовірівської сільської амбулаторії Волобуєвою Анастасією Анатоліївною та Корсіковою Оленою Миколаївною.

У закладі створені умови для якісного повноцінного харчування дітей . Завіз продуктів харчування – один раз на тиждень проводиться ФОП, договори складено сільською радою.

Територія закладу огорожена, обладннано 1-груповий майданчик. Закритий павільйон обладнано на площадці.

Дитячий садок – має централізоване водопостачання та опалення.

В дошкільному навчальному закладі створені належні умови для виховання та навчання дітей дошкільного віку. Навчально-виховний процес в нашому закладі здійснюється на сонові базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина».

Старовірівський дошкільний навчальний заклад повністю укомплектовано педагогічними кадрами: 1 завідувач, 1 вихователь, 1 музичний керівник. Усього 2 педагога.

/Files/images/1830178qyjed01h98.gif

Кiлькiсть переглядiв: 624

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ

«Як допомогти дитині, якщо її ображають однолітки?»


1. Комунікація (спілкування) – це ключ. Якщо ви підозрюєте, що дитина піддається в дитячому садку знущанням, дайте їй зрозуміти, що ви зможете їй допомогти, якщо вона докладно розповість про все. Якщо дитина виглядає наляканою чи збентеженою, використовуйте книги в якості легкого доступу до неї, щоб налагодити ваше спілкування природним чином. Деякі художні твори для дітей звертаються до цієї тематики. Як тільки ваша дитина розкриє вам усі подробиці про булінг (насильство), зберігайте спокій, не сваріть її та не засуджуйте, обов’язково поясніть, що ви неодмінно допоможете припинити це насилля.

2. Порозмовляйте з вихователем. Навіть не дивлячись на те, що в дошкільних і подібних їм дитячих закладах дорослі завжди знаходяться поруч з дітьми, за такою великою кількістю малюків, які безперервно бігають навкруги, прослідкувати просто нереально. І, оскільки маленькі хулігани віддають перевагу тому, щоб ображати дітей, коли дорослі не дивляться, важливо порозмовляти з вихователем і ввести один одного в курс справи, щоб у подальшому він був більш уважним і вже прицільно спостерігав за певними дітьми.
3. Використовуйте політику відкритих дверей. Періодично без попередження навідуйтесь у групу, де знаходиться дитина. Ці неочікувані візити будуть тримати працівників дитячого садка в тонусі й зменшать імовірність того, що дитина буде страждати від якогось хулігана.
4. Заплануйте переговори з батьками. Коли маленькі діти вдаються до булінгу, їхня поведінка частіше за все запозичується з домашнього досвіду, тобто у своїй родині вони можуть стати свідками домашнього насилля, дивитися жорстокі телешоу, чути як їхні брати та сестри висміюють інших дітей або самі бути жертвами насилля. Тож порозмовляйте з адміністрацією дошкільного закладу і призначте зустріч з батьками маленького хулігана, звернувши їхню увагу на його поведінку, але не дивуйтесь, якщо його батьки не будуть вас слухати, будуть проявляти байдужість чи почнуть все заперечувати.
5. Навчіть вашу дитину захищатись від хуліганів. Дайте дитині певні психологічні інструменти, які вона зможе використовувати при контакті з хуліганом. Навчіть її достойно триматись, дивитись прямо в очі кривднику, розповідати дорослим про те, що сталось, та уникати самотності (бути завжди поруч з іншими дітьми). Ви також можете розширити можливості дитини, запропонувавши їй пограти в рольові ігри. Так вона зможе попрактикуватись у тому, що має намір зробити в подібній ситуації наступним разом. Упевнені в собі діти мають менше шансів стати мішенню для хуліганів, тому знайдіть способи, щоб забезпечити вашій дитині адекватну самооцінку. Ви можете допомогти їй зав’язати дружні стосунки поза межами дошкільного закладу і залучити її до тих видів активності, що зможуть підвищити її впевненість у собі.

6. Розгляньте перехід в іншу групу. Іноді булінг може бути настільки агресивним, що всі ваші зусилля так і не будуть успішними. Тому, якщо вам не вдасться нічого добитись, порозмовляйте з адміністрацією на предмет переходу дитини до іншої групи. Якщо ж і це не вдасться зробити, тоді краще забрати вашу дитину із цього дитячого садка.

Булінг у дошкільному середовищі відбувається набагато частіше, ніж повинен. І якщо ваша дитина стала однією із «жертв», не кажіть їй, щоб вона стала більш «жорсткою» і не примушуйте її розв’язувати цю проблему самостійно. Уживайте всіх заходів, щоб захистити вашого малюка, здійснюйте візити в дитячий садок і давайте дитині інструменти, які не тільки стануть їй у пригоді в ранньому дитинстві, а й допоможуть уникнути знущань у майбутньому.

Дата останньої зміни 13 Березня 2024